З нагоди Всеукраїнського Дня журналіста на Біловодщині відзначили працівників місцевих ЗМІ

Журналістів громади та колектив редакції «Вісті Біловодщини» сьогодні, 7 червня привітали селищний голова Олег Мирошник, заступник селищного голови Володимир Гніденко.

Журналісти – не тільки беруть інтерв’ю та збирають дані, вони – творчі особистості, які весь час знаходяться у вирі подій, вивчають безліч інформації та з будь-якої, здавалось, скромної новини можуть зробити яскравий інфопривід.

Саме тому, Подякою Біловодської селищної ради за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору громади, об’єктивне та багатогранне висвітлення подій Біловодщини й з нагоди Дня журналіста нагороджено КОЛЕКТИВ ПП «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ВІСТІ БІЛОВОДЩИНИ» та відданих обраній справі журналістів громади за активну громадянську та життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Біловодщини: Анатолія МАЧУЛУ, Євгенія ПРОФАТІЛОВА, Василя СТАРУНОВА, Валентина ЗАДОРОЖНЬОГО, Лідію СОЛОВЙОВУ, Олексія КРАВЦОВА, Тетяну ШИМКО, Володимира СТЕПАНОВА, Федора ГОРБАНЬОВА,  Світлану ТІЩЕНКО.

Бажаємо всім представникам цієї творчої ниви подальших успіхів у висвітлені подій рідної громади, здоров’я, натхнення, наснаги та нових творчих здобутків.