Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання перейменування сквера имени 40-летия Победы у смт Біловодськ

1. Організатор громадського обговорення: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
  2. Об’єкт права власності, якому пропонується перейменувати назву (найменування): сквер имени 40-летия Победы, що розташований по вул. Центральна в смт. Біловодськ.
  • Пропозиції та обґрунтування щодо перейменування назви (найменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти назву (найменування) – сквер Перемоги (без зображення символіки п’ятикутної зірки), з метою дотримання вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».
  • Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо перейменування назви  (найменувань) об’єктам права власності: виконавчий комітет Біловодської селищної ради.
  • Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: два місяці з дати публікації на офіційному сайті Біловодської селищної  ради. Місце проведення: офіційний сайт селищної ради, http://belovodsk-rada.gov.ua/ Форма проведення: електронні консультації. Час проведення – з 8:00-17:00 год., окрім вихідних та святкових днів.

Адреса електронної пошти та поштова адреса, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються, а також  подані в формі не нормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються. Адреса електронної пошти: belrada_ps@ukr.net

• Поштова адреса: вул. Центральна, 105 смт. Біловодськ, 92800

Строк для подання пропозицій (зауважень): до 06 липня 2021 року. Публікація отриманих пропозицій (зауважень) забезпечується організатором у дводенний строк на сайті селищної ради.

• Місцезнаходження та номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: : вул. Центральна, 105 смт. Біловодськ, 92800; тел.: 2-02-85
  • Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: начальник відділу  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Біловодської селищної ради – Шевченко А.В.
  • Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 20 липня 2021 року, на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради.