Інформація щодо рідковживаних та розповсюджених імен, які надавались дітям протягом І півріччя 2021 року

brother and sister – twins babies girl and boy on pink and blue background

Інформація діяльності Біловодського районного відділу державної реєстрації актів цивільного Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) щодо рідковживаних та розповсюджених імен, які надавались дітям протягом І півріччя 2021 року

Як назвати дитину – це питання хвилює батьків ще до її народження.  Вибір імені здається легкою і приємною турботою, але це до тих пір, поки ви безпосередньо не починаєте цим займатися. Адже вибір батьками імені для дитини це справа дуже відповідальна. При виборі імені дитини батьки керуються: традиціями родини, астрологічними трактуваннями імен та церковним календарем, а також називають на честь близьких людей і знаменитостей.

Пропонуємо до вашої уваги найпоширеніші та рідковживані імена, якими називали новонароджених дітей при державній реєстрації народження протягом І півріччя 2021 року у Біловодському районному відділі державної реєстрації актів цивільного Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Найпоширеніші імена:

чоловічі: Артем, Кирило, Олексій;

жіночі:   Анастасія, Софія, Поліна;

Рідковживані імена:

чоловічі: Герман, Мілад, Річард, Давид, Лук’ян, Тимур;

жіночі:   Амалія, Амира, Алісія, Мілана, Вероніка.

Сподіваємось, що надані батьками імена для хлопчиків та дівчаток будуть щасливі.