Інформація Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

За результатами конкурсу , проведеного 03.06.2021 року комісією Біловодської селищної ради з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах,   переможцем конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах визнано Луганську регіональну філію Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

Додатки:

– копія рішення Біловодської селищної ради від 22.06.2021 року № 9/26;

– протокол  №2 засідання комісії Біловодської селищної  ради Біловодського району Луганської області з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 03.06.2021 року.