Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти оголошує про початок реєстрації громадських спостерігачів для спостереження за процедурою ЗНО-2019 у Донецькій та Луганській областях.

23 січня розпочинається реєстрація громадських спостерігачів. Запрошуємо делегованих представників громадських організацій, засобів масової інформації, піклувальних рад та батьківських комітетів шкіл.

Залучення громадських спостерігачів має забезпечити відкритість і прозорість, а також об’єктивне інформування про перебіг кампанії ЗНО-2019.

Для реєстрації представникам громадськості та ЗМІ необхідно надати координатору ДРЦОЯО з питань громадського спостереження такі документи:

– подання суб’єктів громадського спостереження, яке скріплюється печаткою відповідного органу (організації чи закладу освіти);

– письмові зобов’язання осіб, зазначених у поданні, дотримуватися визначених Положенням  прав та обов’язків громадського спостерігача;

копію документа, який посвідчує особу;

письмові згоди осіб, вказаних у поданні, на обробку персональних даних, оформлені відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

Більш детальна інформація  та етапи реєстрації розміщенні на сайті Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua  у розділі “Громадське спостереження”.

Контакти Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

Адреса – м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 1 (3 корпус Донбаського державного педагогічного університету).

Приймальня – (06262) 3-41-60, (06264) 2-02-58.

Електронна адреса – info@dn.testportal.gov.ua

Координатор з питань громадського спостереження: Журавська Олена Михайлівна (06264) 2-03-52, (097) 283-51-94.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here