Долучайтеся до Громадського обговорення на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади»!

Запрошуємо жителів Біловодської селищної територіальної громади, усіх небайдужих земляків прийняти участь в Громадському обговоренні кандидатури Григорія Андрійовича ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади».

Сьогодні, 6 травня комісією з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади» була підтримана пропозиція Біловодського селищного голови Олега Мирошника щодо висування кандидатури Григорія Андрійовича ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної  територіальної громади».

Кандидатура Г. Хаблака була висунута на підставі відгуків-клопотань педагогічної ради, первинної профспілкової організації Біловодського ліцею №1, Громадської організації «Об’єднання керівників ЗЗСО Біловодської ОТГ», відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, випускника Біловодської середньої школи № 2 Б. Шуліки, депутата Біловодської селищної  ради В. Бєлоліпецького, Почесного громадянина Біловодського району А. Коптьола та  клопотання від батьків випускників 2021 року.

Обговорення триватиме до 6 червня 2021 року. Вашій увазі представляємо інформаційну довідку.