Долучайтеся до Громадського обговорення!

Біловодська селищна рада звертається до усіх небайдужих біловодчан, земляків, громадян підтримати кандидатуру СТЕПАНОВА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

Свої побажання, думки, коментарі можна залишити на сайті селищної ради та офіційній сторінці у Фейсбук. Приєднуйтесь до доброї справи!

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

на СТЕПАНОВА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА

на присвоєння звання

«Почесний громадянин Біловодської селищної

об’єднаної територіальної громади»

СТЕПАНОВ Володимир Миколайович народився 7 квітня 1950 року в  селі Залісочче Оликського району Волинської області у сім’ї службовців. Почав свою трудову діяльність в 1968 році вихователем Новодеркульської середньої школи. В1974 році  закінчив  Одеський державний університет за спеціальністю «Історик. Викладач історії  та  суспільствознавства».

Все трудове життя Володимира Миколайовича пов’язане з освітою Біловодщини. Працював учителем історії Данилівської восьмирічної, Городищенської середньої шкіл, директором Біловодської восьмирічної школи №3, заступником директора Біловодського сільськогосподарського професійно-технічного училища №5, завідуючим методкабінетом Біловодського районного відділу освіти, вчителем історії та права в Біловодській гімназії.

Зарекомендував себе як вчитель-новатор, який постійно прагнув до самовдосконалення та застосовував прогресивні методи викладання предмету, що дало свої результати: найкращі учні стали його послідовниками, обрали професію вчителя-історика.

Степанова В.М. завжди характеризували як ерудованого педагога, володіючого високою професійною підготовкою, культурою та педагогічною майстерністю. Освічений, творчо працюючий учитель, досконало володіючий навчальним матеріалом, методикою викладання предмета. Йому притаманний творчий підхід до організації навчально-виховного процесу, який Володимир Миколайович будував на основі діалогу з учнями, різностороннього спілкування з ними, поваги позиції школярів та визнання особистості в кожному з них.

Учні його класів мали добрі та міцні знання з предмету, були призерами районних та обласних олімпіад, вміли логічно мислити, відстоювати свою точку зору.

Володимир Миколайович був цікавий дітям. Мав тісні контакти з батьками, користувався у них авторитетом.

В 1991 році рішенням атестаційної комісії при Біловодському відділі  освіти Степанову В.М. встановлено вищу кваліфікаційну категорію.

В 1996 році рішенням атестаційної комісії було підтверджено вищу кваліфікаційну категорію та присвоєно звання «Учитель-методист».

В 1996 році за вагомий особистий внесок у розвиток освіти, плідну педагогічну діяльність, ефективне керівництво закладами освіти, професійну підготовку учнівської   молоді  Володимир Миколайович був нагороджений Знаком «Відмінник освіти УРСР», в 2002 році – грамотою Біловодської районної ради та районної держадміністрації, в 2005 році –  Почесною грамотою Міністерства освіти України.

З 1991 по 2005 роки був керівником шкільного та районного методичних об’єднань вчителів історії, права.

У 2001 році Володимира Миколайовича було обрано делегатом  2-го Всеукраїнського з’їзду  працівників  освіти  від  Луганської  області.

В 1981-1982 роках Степанов В.М. обирався депутатом, головою виконавчого комітету Данилівської сільської ради, в 2015-2017 роках – депутатом Данилівської сільської ради, головою постійної комісії з питань забезпечення законності, охорони прав громадян, депутатської етики та регламенту. Він активно займався громадською діяльністю, допомагав вирішувати проблемні питання та захищав інтереси виборців  свого виборчого округу, завжди підтримував зв’язки з ними, поважав людей, працював для їхнього блага. Також надавав допомогу у вирішенні питань, пов’язаних з роботою Данилівської сільської ради.

У період 1990-2010 роки Степанов В.М. працював завідуючим  організаційним відділом виконавчого комітету Біловодської районної ради, обирався головою Біловодських районних виборчих комісій з проведення Всеукраїнського референдуму та місцевих виборів.

В період депутатської діяльності в 2015-2017 роки, а також, на даний час, Володимир Миколайович, маючи чималий досвід, є членом громадської організації «Данилівська громада». Як активний член робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, приймає участь у масових заходах, у проектній діяльності та засіданнях  громадської організації. В результаті її діяльності були реалізовані декілька проектів: «Капітальний ремонт Данилівської сільської лікарської амбулаторії» в 2017 році, «Капітальний ремонт їдальні Новодеркульського ЗЗСО» в 2018 році та інші.

В 2016 році Степанов В.М. нагороджений грамотою Данилівської сільської ради за високий особистий внесок у розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, активну громадську діяльність.

Активна життєва позиція свідчить про його небайдужість до проблем рідного села, знаходить прихильність і повагу громадськості.

В 2019 році  Володимир Миколайович нагороджений Подякою Біловодської селищної ради за сумлінну працю, активну громадську та життєву позицію, значний особистий внесок  в розвиток Данилівського старостинського округу.

В 2020 році, з нагоди 70-річчя з дня народження, за високий професіоналізм та ерудицію, за вагомі досягнення у навчанні та вихованні дітей і молоді, за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві вчителя історії, активну, плідну краєзнавчу роботу по  дослідженню, збереженню історії рідного краю – Біловодщини, Степанову В.М. вручено Подяку Біловодського селищного голови.

Володимир Миколайович – член Національної спілки краєзнавців України. Все своє свідоме життя він присвятив науковій роботі з дослідження історичних подій, які відбувалися на території нашого краю, починаючи з глибини віків до сьогодення. У своїх творах, наукових публікаціях, історичних дописах,  які базуються на фактичних  архівних документах, він завжди знаходив безцінні докази героїчного минулого наших земляків, перших поселенців нашого краю, установлював подальші людські долі.

Історична книга  Степанова В.М. «История Беловодского края: события и лица, факты и версии», яка була видана в 2014 році, стала основним джерелом, посібником для дослідників, учителів, студентів та учнів нашого краю.

Багато різноманітних документальних публікацій, присвячених історичним подіям Біловодщини, розміщено в районній газеті «Вісті Біловодщини», на сайті газети в мережі Facebook.

Володимир Миколайович веде велику громадську роботу серед населення нашої громади, часто виступає з цікавими лекціями, доповідями, бесідами. Він активний учасник різноманітних заходів, які проходять в краєзнавчому музеї, центральній бібліотеці, школах, організаціях та підприємствах громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here