Долучайтесь до конкурсу відеоробіт «Луганщина очима молоді»

До участі в конкурсі запрошуються активні школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники територіальних громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях. Вік учасників – від 7 до 35 років.

Тематичні категорії відео:
1) «Відкрий мою громаду» – про місцеві визначні місця (музеї, парки, сквери, пам’ятники, печери, кінні заводи, заповідні місця, природні об’єкти, історичні об’єкти тощо).
2) «Тут живуть неперевершені люди» – про місцевих культурних діячів, підприємців, громадських діячів, молодих активістів, волонтерів, молодих вчених, науковців, військових, представників місцевого самоврядування та пересічних мешканців, які внесли вагомий внесок в розвиток вашої громади.

Як взяти участь у конкурсі:

  • Створити оригінальний відеоролик (не більше 3 хвилин) за допомогою телефону, планшету, відеокамери стосовно однієї з двох тематичних категорій, дотримуючись вказівок у правилах конкурсу.
  • Підготувати короткий описовий текст максимум 1000 символів для завантаження разом із відео.
  • Заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/Hpoo63kQnq4zCA1D7
  • Роботи повинні бути завантажені у відповідний розділ реєстраційної форми або на електронну пошту konkurs.lg.2021@gmail.com з 9 до 22 серпня 2021 року.

Детальна інформація доступна на сторінках конкурсу у Фейсбук – https://www.facebook.com/konkurs.lg.2021 та сторінці конкурсу в Інстаграм – https://cutt.ly/yQYteJD

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here