До уваги відвідувачів ЦНАПу

Центром надання адміністративних послуг Біловодської громади на час карантину призупинено прийом документів на оформлення паспорту громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Видача виготовлених документів здійснюється згідно режиму роботи ЦНАПу. При цьому, громадяни допускаються всередину приміщень ЦНАПу лише у захисних медичних масках та після обробки поверхонь рук засобами дезінфекції (ЦНАП оснащено дезінфекторами).
Про готовність документів вас обов’язково поінформують адміністратори ЦНАПу. Будь ласка, ОЧІКУЙТЕ ДЗВІНКА!
Інформацію про готовність документів можна отримати за телефонами: 0646620288 та/або 099960936.

Відвідувачі ЦНАПу, які мають талони попереднього запису на реєстрацію нерухомого майна та не отримали послугу у зв’язку з карантином, зможуть отримати послугу після закінчення карантину.
Надання послуг здійснюватиметься наступним чином: в перший день після закінчення карантину будуть обслуговуватись талони за 18.03.2020, наступного дня – талони 19.03.2020 і так далі без урахування часу, зазначеного в талонах (жива черга день у день). Обслуговування буде здійснюватись тільки при наявності талонів.
Будь ласка, збережіть талони!

Консультація за телефонами: 0646620288 099960936
або на електронну адресу: cnap-belovodsk@ukr.net

НАГАДУЄМО! Під час карантину через спалах COVID-19 кожен з нас потенційно може інфікуватися. Тому, кожен раз, виходячи з дому, пам’ятайте: ви наражаєте на небезпеку себе та інших людей. Радимо самоізолюватися та виходити з дому тільки у разі нагальної потреби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here