До уваги підприємств всіх форм власності!

Східне регіональне управління ДПСУ звертається до керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також до жителів прикордоння про необхідність дотримання законодавства України з прикордонних питань. Окремо звертаємо увагу на дотримання встановленого порядку проведення в прикордонні будь-яких видів робіт.

     Однією з основних функцій, яку покладено на Державну прикордонну службу України, є забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.

     Положенням про прикордонний режим, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» встановлено, що авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що провадитимуть діяльність.

     Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти.

     Нагадуємо, що за порушення законодавства України з прикордонних питань передбачена адміністративна відповідальність.

     З усіх питань, які стосуються дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму, громадяни можуть звертатися до Луганського прикордонного загону тел. (0646) 12-39-93, е-mail: lugansk_ zagin@dpsu.gov.ua або безпосередньо до відділу прикордонної служби „Біловодськ“  (067) 643-47-59, (06466) 2-01-61.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here