До уваги осіб, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Біловодської селищної ради Луганської області

Згідно пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 та на виконання розпорядження Біловодського селищного голови від 10.09.2021р. № 228  «Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Біловодської селищної ради Луганської області»  з 1 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Біловодської селищної ради Луганської області.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

• довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;
  • копії паспортів (ст. 1, 2, 10 та всі сторінки з відмітками реєстрації) черговика та повнолітніх членів сім’ї;
  • копії свідоцтв про народження дітей;
  • копію свідоцтва про одруження;
  • копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (розлучення, смерть, тощо);
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї;
  • документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія);
  • інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об’єктів нерухомого майна;
  • копію технічного паспорту на домоволодіння або  копію договору найму/піднайму.

Прийом документів проводиться в Біловодській селищній раді за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, буд. 105.

Телефон  для  довідок: (06466)  2-02-85.

Громадяни, які станом на 01.01.2022р. не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, вважатимуться такими, що не потребують поліпшення житлових умов.