Закінчився 1 етап оформлення спеціальної бюджетної дотації

              Закінчився 1 етап оформлення спеціальної бюджетної дотації, згідно Постанови КМУ № 107 від 7 лютого 2018 року (зі змінами), в частині отримання громадянами коштів, передбачених для виплати за утримання молодняка великої рогатої худоби.

              Біловодською селищною радою спільно з відповідальними особами старостинських округів своєчасно зібрано пакети документів, складено відомості та 5 травня подано до Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної  державної адміністрації.

              Загальна кількість населення, від яких прийнято пакет документів, складає 733 чоловіки  за утримання 1534 голів молодняку ВРХ на суму 2 104 400 грн., що складає  21,6% від суми по усій Луганській області (9 755 000 грн.)

              Після узагальнення  усіх поданих відомостей по області, Департаментом АПР Луганської   облдержадміністрації подано зведену відомість до Міністерства аграрної політики.

         На сьогодні Мінагрополітики забезпечується затвердження розподілу бюджетних коштів між всіма областями.

              Звертаємо увагу, що надходження коштів очікується не раніше липня місяця 2019 року.

              В той же час триває 2 етап (до 1 вересня)  приймання документів на дотацію від фізичних осіб. Тому просимо не зволікати, своєчасно ідентифікувати молодняк ВРХ та у встановлені строки звертатися до відповідальних осіб старостинських округів за місцем розташування господарства, для оформлення дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

              У разі виникнення питань, звертатися за телефоном: 

066 103 17 25

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here