До Дня усиновлення

28 вересня 2021 року, напередодні Дня усиновлення, в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулося свято, на якому вшанували батьків, які «народили» дітей серцем, – опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, та привітали працівників служб у справах дітей обласної, районних адміністрацій та територіальних громад.

У своєму привітальному слові голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай зазначив, що особисто для нього всі усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники – це справжні герої, адже завдяки невтомній щоденній праці та турботі цих батьків діти живуть в гідних умовах і вірять в чудове майбутнє.

Присутніх привітали також начальник служби у справах дітей обласної держадміністрації Раїса Родіна та Національний директор міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка» України Сергій Лукашов.

Присутнім було вручено державні нагороди, міністерські та обласні відзнаки, а також почесні грамоти та листи подяки.

Листом подяки служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації за особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей відзначено прийомну матір Гончарову Вікторію.

На День усиновлення дитячому будинку сімейного типу Мацнєвої Ірини від служби у справах дітей Луганської облдержадміністрації секретар селищної ради Денис Боронников вручив цінний подарунок – планшет для дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here