Делегація Біловодської ОТГ взяла участь у навчальному семінарі-практикумі стосовно створення та початку діяльності ОСББ

29 жовтня 2019 року делегація від Біловодської ОТГ у складі начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Віталія Мажули та представників ініціативних груп співвласників багатоквартирних житлових будинків смт. Біловодськ Володимира Щербака, Ніни Чаплигіної, Світлани Іванко, Світлани Мірошник, Євгена Мордовцева та Сергія Літвінцева взяли участь у навчальному семінарі-практикумі стосовно створення та початку діяльності ОСББ, що відбувся у місті Сєвєродонецьк.
Семінар організовано координатором Проекту ЄС/ПРООН «HOUSES» у Луганській області Світланою Коваль. Під час семінару була проведена зустріч з головою асоціації ОСББ Олександром Подолякою та головами діючих ОСББ Тамарою Біляєвою і Геннадієм Шикаловим.
Під час зустрічі делегація отримала від організаторів заходу базові знання та корисну інформацію щодо порядку створення та діяльності ОСББ, а також практичні аспекти діяльності таких об’єднань. Учасники семінару обмінялись досвідом вирішення організаційних проблем, визначили пріоритети у напрямках діяльності щодо створення та функціонування ОСББ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here