Чотири золоті, три срібні та чотири бронзові медалі вибороли важкоатлети Біловодщини

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійського чемпіона Ю. Зайцева з важкої атлетики пройшов у місті Дніпрі з 11 по 17 травня. Спробувати свої сили на дніпровському помості вирішили понад 240 атлетів з 22 областей України.

Біловодщину у складі Луганської області представляли майстер спорту, багаторазовий чемпіон України Богдан Тищенко, майстер спорту, чемпіон і рекордсмен України Олександр Хоружий та кандидат в майстри спорту України, багаторазова чемпіонка ЦС “Колос” під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?” серед сільських атлетів України Валентина Логвиненко.

Більш ніж вдалим, виступ штангістів нашої області не назвеш. У ваговій категорії до 55 кг звання чемпіона та три золоті медалі виборов Богдан Тищенко, який у ривку зафіксував 83 кг, а в поштовху йому підкорилася штанга вагою 101 кг.

У ваговій категорії до 61 кг Олександр Хоружий на «золото» в ривку підняв 100 кг, та у поштовху виборов срібну медаль за підняту штангу вагою 112 кілограмів. Також спортсмен нагороджений срібною нагородою за суму двоборства.

Серед дівчат до 45 кг вперше змагалася Валентина Логвиненко, яка отримала три бронзи змагань з результатом в ривку 47 кг та у поштовху 57 кг.

В загальному результаті біловодські спортсмени поповнили скарбничку Біловодської школи важкої атлетики чотирма золотими, трьома срібними та чотирма бронзовими медалями.

Вітаємо наших спортсменів, всіх любителів “залізної гри” з перемогою та бажаю всього найкращого у житті, і в спортивній кар’єрі.