Черговий успіх біловодських тенісистів

У неділю, 16 травня в приміщенні Міловської ДЮСШ відбувся відкритий турнір Міловської громади  з настільного тенісу. З привітальним словом до спортсменів звернувся Міловський селищний голова Олег Савченко та побажав великої наполегливості та наснаги, удачі, цікавої та захоплюючої гри.

У змаганнях взяли участь 11 спортсменів з Міловської та сусідніх громад. Біловодську команду представляли Андрій Сокирка, Сергій Луценко та Сергій Бабіч. Впродовж усього турніру спортсмени демонстрували цікаву, яскраву гру, наполегливо боролися за перемогу. З перших турів саме Біловодські тенісисти очолили турнірну таблицю і ця перевага зберігалася до кінця турніру.
За результатами змагань I місце посів Сергій Бабіч (смт Біловодськ), II місце – Денис Аношкін (смт Мілове), III місце – Андрій Сокирка (смт Біловодськ), а ІV місце – Сергій Луценко (смт Біловодськ).

Змагання пройшли у веселій, дружній атмосфері. Вітаємо переможців та призерів турніру!

Турнір в Міловому та запланований на 22 травня турнір  в с. Осинове (Новопсковська громада) завершують осінньо-зимовий сезон 2020-2021 років. Майже в усіх цих турнірах брали участь біловодські тенісисти.

Цей сезон був успішним для «першої ракетки» Біловодщини Максима Булгакова. Він переміг в Новорічному турнірі на призи КЗ Біловодського районного центру «Спорт для всіх», був багаторазовим призером інших турнірів як в одиночному, так і в парному розряді. Найбільш вагомим успіхом було 3 місце, яке Максим виборов в команді разом з «першою ракеткою» жіночого тенісу  Софією Калашник на обласній спартакіаді серед територіальних громад Луганської області. Крім Максима Булгакова, Софії Калашник, Сергія Бабіча та Андрія Сокирки призерами районних та міжрайонних турнірів різного рівня ставали Павло Чмихало, Сергій Луценко та Дмитро Нагаєвський. Низка спортсменів, а саме: Віталій Діденко, Євген Цвірінько, Дмитро Єрьомін, Іван Бувальцев, Тимофій Журба, Ельтун Карімов демонструє значний зріст спортивної майстерності, яскравий та видовищний теніс.

Сезон 2020-2021 запам’ятається тенісистам та прихильникам цього виду спорту відродженням змагань у парному розряді. Проведення турнірів з цього найбільш емоціонального та видовищного виду настільного тенісу є візитною карткою Біловодщини спортивної».                                       

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here