Благоустрій Біловодської громади – зміни на краще

Відповідно до розпорядження Біловодського селищного голови від 11.02.2020 р. №30  щоп’ятниці у Біловодській громаді проходить санітарний день з метою забезпечення чистоти та порядку території населених пунктів.

Так, минулого тижня колектив Біловодської селищної ради, колективи управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради долучались до прибирання берегів річки Деркул, площі біля пам’ятника загиблим воїнам та наводили лад і впорядковували газони на території селищної ради.

Дякуємо всім жителям громади, хто долучився до заходів  у прагненні зробити територію громади кращою та запрошуємо підприємства, установи та організації громади різних форм власності та небайдужих до природного середовища жителів провести благоустрій прилеглих територій.

Зробимо Біловодщину чистою та гарною разом всією громадою!