Біловодські важкоатлети вибороли 7 золотих медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

З 18 по 23 жовтня 2021 року в мальовничому курортному селі Поляна Закарпатської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 2003 р. н. і Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті І. Кротона-Фірцака з важкої атлетики серед юнаків. У змаганнях узяли участь понад 240 атлетів із 40 дитячо-юнацьких та спеціалізованих установ спортивного профілю навчання України. Луганську область представляли спортсмени Біловодської школи важкої атлетики – майстриня спорту, багаторазова чемпіонка, рекордсменка України Дар’я Шишанова та майстер спорту, багаторазовий чемпіон України Богдан Тіщенко.

У ваговій категорії до 59 кг Дар’я обійшла своїх суперниць, зафіксувавши у ривку 65 кг та в поштовху – 82 кг. Сумарно вона набрала 147 кг, що на 10 кілограмів більше ніж норматив майстра спорту України. Богдан дебютував у ваговій категорії до 61 кг, успішно виконав по три підходи в ривку (96 кг) та в поштовху (116 кг), здобувши дві золоті медалі. Із сумарним результатом 212 кг спортсмен піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. Юнак також став золотим призером Всеукраїнського відкритого турніру пам’яті І. Кротона-Фірцака з важкої атлетики.

Загалом команда важкоатлетів ЛОСДЮСШОР Луганської області здобула 7 золотих медалей і стала абсолютною чемпіонкою серед усіх важкоатлетичних шкіл України.

Тренерська рада та спортсмени висловлюють щиру подяку спонсору ПП Олександру Карпову й голові ГО “Біловодська МО ВФСТ «Колос» Віталію Лисаку за допомогу в організації поїздки на змагання.