Біловодські важкоатлети вибороли 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медалі на чемпіонаті України з важкої атлетики

З 7 по 9 листопада в Коломиї відбувався чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. За звання найсильнішого змагались 80 дівчат та 120 хлопчиків із 23 областей України, серед них були 4 юні обдарування Біловодської школи важкої атлетики.

У найлегшій ваговій категорії до 34 кг Віктор Гончаров виявив справжній характер і волю до перемоги та золотим призером за сумою двоборства із результатом 86 кг. Також юний атлет здобув золоту медаль у поштовху (48 кг) та срібну медаль у ривку (38 кг).

У ваговій категорії до 64 кг Анастасія Ришкова продемонструвала гарну техніку виконання класичних рухів у ривку та поштовху й здобула 3 срібні медалі, встановивши особисті рекорди у ривку, у поштовху й у сумі двоборства.

Дебютантка змагань Діана Сокіл виступала у найсильнішій ваговій категорії до 55 кг і в запеклій боротьбі посіла 5 місце. Другий дебютант змагань Богдан Оруджов став бронзовим призером у поштовху та з сумою у 101 кг зайняв 6 місце у ваговій категорії до 45 кг.

Загалом спортсмени Біловодської школи важкої атлетики внесли в скарбничку нашої громади 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медалі

Тренерська рада та спортсмени висловлюють щиру подяку спонсору ПП Олександру Карпову за допомогу в організації поїздки на змагання.