Біловодське бюро продовжує надання безоплатної правової допомоги

Біловодське бюро продовжує надання безоплатної правової допомоги – як первинної (у вигляді юридичних консультацій), так і вторинної (складення процесуальних документів та представництво у суді).

Через тимчасові складнощі прийом громадян в бюро відбувається один день на тиждень. З’ясувати прийомні дні можна, зателефонувавши до Міловського місцевого центру за номером (06465) 2-29-49, або на мобільні 099 640 9368 та 098 446 2691. У з’ясований таким чином час чекаємо на Вас до місцевого центру чи бюро.

Первинну правову допомогу доцільно отримувати дистанційно – за телефонами чи відеозв’язком. Останній спосіб можливий при наявності відповідної технічної можливості, а якщо її немає – з дистанційного пункту безоплатної правової допомоги, які відкриті в організаціях, що співпрацюють з Міловським місцевим центром. На сьогодні такі є в Біловодському районному секторі філії ДУ “Центр пробації” та в Городищенській сільській раді.

Документи та листи також можна направляти звичайною чи електронною поштою milove.luhansk@legalaid.lg.ua, чи залишати їх у спеціальній “скриньці для документів” (в Біловодському бюро така є у вестибюлі бюро, за адресою вул. Біловоди, 9).

Актуальні теми, що хвилюють сьогодні українців, висвітлені у відеоконсультаціях на сторінці Координаційного центру правової допомоги в мережі Youtube. Посилання на канал: https://www.youtube.com/user/Legalaidgovua/

Для користувачів мережі Інтернет є можливість знайти потрібні матеріали самостійно, скориставшись правничою Вікіпедією –  Wiki Legalaid. Вона має зручну систему пошуку, статті написані простою, зрозумілою мовою та постійно підтримуються в актуальному стані, відповідно до змін законодавства. Посилання: https://wiki.legalaid.gov.ua/

Для впевнених користувачів мобільних пристроїв є можливість встановити зручний мобільний застосунок під назвою «Безоплатна правова допомога», його можна знайти за назвою в стандартному Google Play.

Також можна звернутись до системи через письмову форму на сайті Координаційного центру: https://www.legalaid.gov.ua/…/onlajn-yurydychna…/ , але у цьому випадку безкоштовного юриста буде призначено довільно, з будь-якої точки України. Наскільки це зручно —   вирішувати Вам.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права було порушено, Ви завжди можете звернутись за юридичною допомогою до Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, або телефонувати на «гарячу» лінію системи 0800 213 103.

Це безоплатно, оперативно та професійно.

Згідно з Законом, всі послуги юриста оплачує держава!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here