Біловодська селищна рада і Програма EGAP обговорили співпрацю у сфері цифрової трансформації

Біловодська селищна громада є однією із пілотних громад, яким Програма EGAP допомагає у цифровій трансформації.

За час співпраці:

— Затверджено Стратегію цифрової трансформації на 2021-2023 роки.

— Біловодські освітяни стали першими в області, хто під час пандемії успішно організував навчальний процес онлайн у всіх навчальних закладах з використанням електронних щоденників та журналів.

— Реалізовано сервіс «Розумний кол-центр» для покращення комунікації громадян з ЦНАП і селищною громадою.

— Впроваджено муніципальний чат-бот СВОЇ: https://bit.ly/3oMRRSz

— Громада приєдналась до інструментів е-демократії на платформі E-DEM, а цього року мешканці Біловодська вперше голосували за проєкти бюджету участі за допомогою Громадського бюджету.

Вчора відбулася зустріч Біловодського селищного голови Олега Мирошника з регіональним координатором Програми EGAP у Луганській області Євгеном Захарченком, на якій обговорили впровадження у муніципалітеті селищної ради системи електронного документообігу та створення нового сайту громади на платформі СВОЇ. Завдяки цьому буде створено готовий зручний вебсайт, де мешканці з легкістю будуть знаходити необхідну інформацію.  Довідково: Програма EGAP виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Програма співпрацює з Біловодською селищною радою з 2019 року.