Біловодська громада серед лідерів за обсягом залученої бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї!

1 жовтня 2021 року закінчився прийом документів для оформлення спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї,  згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 107 від 7 лютого 2018 року (в новій редакції  Постанови Кабінету Міністрів України  від 12.05.2021 № 517).

Підводячи підсумки 2021 року, зазначаємо, що в поточному році спеціальну бюджетну дотацію отримають 282 жителі Біловодської територіальної громади, у яких знаходиться в наявності 14258 бджолосім’ї, що складає  майже 15% від загальної кількості по регіону і це один з кращих показників по Луганській області.

Налагоджена комунікація між фахівцями управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету селищної ради, відповідальними особами старостинських округів та адміністраторами ЦНАП дозволила своєчасно прийнято  пакети документів для оформлення бюджетної дотації. Завдяки цьому мешканці нашої громади отримають 2851,6 тис. грн.

На даний час Міністерство  економіки України забезпечує затвердження розподілу бюджетних коштів між областями України.

Звертаємо увагу, що надходження коштів  дотації очікується у листопаді – грудні 2021 року.

За довідками та роз’ясненнями у разі виникнення питань звертатися за телефоном: 066 103 17 25.