Біловодщину відвідали експерти проєкту «Центри культурних послуг – як інструмент згуртованості громади»

На початку тижня Біловодська громада гостинно приймала експертну команду з Міністерства культури та інформаційної політики, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, ГО «Товариство дослідників України» в рамках реалізації проєкту «Центри культурних послуг – як інструмент згуртованості громади»: голову ГО «Товариство дослідників України» Павла ОСТАПЕНКА, керівницю експертної групи з координації взаємодії з регіонами в Міністерстві культури та інформаційної політики України Марину КУЛІНІЧ, доцента Київського національного університету імені Т. Шевченка Анатолія МЕЛЬНИЧУКА та  координаторку проєкту Яну ЦУРКАН.

Біловодська  громада стала однією з 7 пілотних громад з усієї України, які були відібрані до реалізації проєкту «Центри культурних послуг…». Візит експертної групи на Біловодщину є початковим етапом реалізації проєкту та має на меті дослідження культурного ресурсу громади, визначення доцільності створення центру культурних послуг на базі Біловодського будинку культури, його функціонального наповнення, створення відповідного пакету установчої та функціональної документації для повноцінної роботи майбутнього центру культурних послуг.

Наступним кроком проєкту є візит архітектора для будівельних рішень, бізнес-консультанта для створення рекламної стратегії ЦКП, соціологів для дослідження культурних потреб населення громади.