98 свідоцтв про повну загальну середню освіту отримали випускники Біловодської громади

В закладах загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади відбулися святкування випускних вечорів.На урочистостях були присутні керівники громади, структурних підрозділів селищної ради, підприємств та організацій.

Документи про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 98 випускників. З них 6 учнів свідоцтвом з відзнакою та золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» і 4 учні – свідоцтвом з відзнакою та срібною медаллю «За досягнення у навчанні» порадували не тільки своїх наставників, а й рідних.

Святкові сценарії випускних вечорів у кожному закладі освіти були щедро переплетені чудовими музично-танцювальними вітаннями. Ніжними переливами звучала мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, учні прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.

Хай щасливою для вас, любі випускники, буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі!