Відбулося засідання чергової сорок сьомої сесії Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області сьомого скликання

23 липня 2020 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури відбулося пленарне засідання чергової сорок сьомої сесії Біловодської селищної ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Едуард Олєйніков.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники комунальних підприємств та організацій.

На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні представники Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та Біловодського ВП ГУНП в Луганській області.

Депутатами було розглянуто наступні питання порядку денного:

 1. Про внесення змін до Програми з реалізації бюджету участі в Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку культури Біловодської ОТГ на 2018-2020 роки.
 3. Про внесення змін до цільової Програми «Освіта Біловодщини» на 2020 рік».
 4. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Біловодської селищної ради на 2020 – 2022 роки.
 5. Про внесення змін до Програми благоустрою території Біловодської селищної ради на 2018-2020 роки.
 6. Про затвердження Програми підтримки та розвитку місцевого самоврядування в Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік у новій редакції.
 7. Про внесення змін до рішення сесії Біловодської селищної ради від 23.04.2020 р. №43/17 «Про затвердження Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».
 8. Про затвердження Програми соціального захисту населення Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020  роки у новій редакції.
 9. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік.
 10. Про внесення змін до Програми забезпечення населення Біловодської об’єднаної територіальної громади спеціалізованою медичною допомогою на 2019-2020 роки.
 11. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018-2020 роки.
 12. Про внесення змін до бюджету Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (12505000000).
 13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» СТЕПАНОВУ Володимиру Миколайовичу.

Прийняті рішення засідання чергової сорок сьомої сесії будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Біловодської селищної ради http://belovodsk-rada.gov.ua для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here