До уваги мешканців Біловодської ОТГ!

21 лютого 2019 року рішенням сесії Біловодської селищної ради затверджено Стратегію розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2023 року, складовою якого є план заходів з реалізації Стратегії. На сьогоднішній день Стратегія потребує внесення змін  та актуалізації проектних пропозицій з урахуванням загальнодержавних тенденцій соціально – економічного розвитку, триваючих загальнонаціональних реформ, за всіма сферами життєдіяльності, урахуванням потреб людей з інвалідністю, із застосуванням гендерних підходів та інклюзії.

У зв’язку  з цим  Біловодська селищна рада запрошує Вас долучитися до  актуалізації проектних ідей, включених до каталогу технічних завдань Стратегії та надати свої пропозиції разом з заповненою аплікаційною формою технічного завдання (додаток 1)  до 12 травня  2020 року на електронну адресу  управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого  комітету Біловодської селищної ради ueritbel@ukr.net.

Переглянути діючу Стратегію розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2023 року можна за  посиланням http://belovodsk-rada.gov.ua/stratehiia-rozvytku-bilovods-koi-oth/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here