Звітно-виборна конференція освітян

27 лютого 2020 року в одній з найчисельніших громадських організацій Біловодської ОТГ, Біловодській районній організації Профспілки працівників освіти і науки, яка об’єднує в своїх рядах працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, працівників відділу освіти відбулася звітно-виборна конференція, учасниками якої були 26 делегатів від первинних профспілкових організацій закладів та установ освіти. В роботі конференції взяли участь голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Севрюк, заступник голови Біловодської селищної ради Віталій Овчаренко, головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Третьякова.

На порядку денному стояли наступні питання:

  1. Звітпро роботу профспілкового комітету за період з березня 2016 р. по 27лютий 2020 року.
  2. Звіт ревізійної комісії за період з березня 2016 р.по 31 грудня 2019 року.
  3. Вибори голови Біловодської районної організації Профспілки працівників освіти і науки.
  4. Вибори заступника голови Біловодської районної організації Профспілки працівників освіти і науки.
  5. Формування районного комітету Профспілки.
  6. Вибори ревізійної комісії.
  7. Вибори мандатної комісії.
  8. Вибори делегата на конференцію Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  9. Делегування представника до нового складу обласного комітету Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  10. Перейменування Біловодської районної організації Профспілки працівників освіти і науки у Біловодську територіальну організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

Головою Біловодської територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України на період з 2020 по 2025 роки одностайно обрано Ларису Супрун, заступником – Олександра Карачуна, голову первинної профспілкової організації Новоолександрівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Попереднім складом райкому було зроблено чимало кроків щодо захисту трудових, соціальних і економічних прав профспільчан, але перед профспілкою постають все нові й нові завдання. Сьогодні, у швидко мінливому й нестабільному глобальному світі саме життя висуває на перший план питання профспілкового захисту людини  праці. Новому складу райкому Профспілки працівників освіти бажаємо наполегливості, згуртованості, єдності й солідарності, а також активних дій та конструктивної позиції щодо захисту прав та гарантій людини праці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here