Зустріч жінок Біловодської ОТГ з з представницями Українського Жіночого Фонду/Ukrainian Women’s Fund.

0
18

22 лютого 20219 року, в нашій громаді відбулася зустріч активних жінок Біловодської ОТГ з представницями Українського Жіночого Фонду / Ukrainian Women’s Fund Тетяною Літвіновою та Яною Любімовою. В зустрічі також взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілія Полторак та начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид.

Пані Тетяна ознайомила наших жінок з роботою Фонду, з успішними практиками як в Україні в цілому, так і в нашій громаді. За допомогою Фонду в Біловодській ОТГ реалізували свої проекти ГО «Литвинівка-2015» та ініціативна група с.Євсуг. Головний меседж зустрічі – ініціатива повинна йти від громадськості. Маємо надію на плідну співпрацю активних жіночок громади з Українським Жіночим Фондом та місцевою владою.