Зустріч з представниками “Національної асамблеї людей з інвалідністю України” щодо доступності громадських установ для людей з обмеженими фізичними можливостями

0
16

На базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради 29 травня 2019 року відбулась зустріч селищного голови Едуарда Олєйнікова, заступника селищного голови Володимира Гніденка, представників соціальних служб, відділів освіти, молоді та спорту, архітектури та будівництва, закладів охорони здоров’я, Біловодського районного центру зайнятості з представником Національної асамблеї людей з інвалідністю України в Луганській області – Тетяною Баранцовою та фахівцями по правах людей з інвалідністю.

До участі в зустрічі також долучилися батьки дітей з особливими освітніми потребами, люди з інвалідністю Біловодської громади, які потребують уваги та підтримки з боку досвідчених фахівців.

Метою зустрічі було вироблення спільних дій співпраці в напрямку інтеграції та залучення людей з інвалідністю до активного життя, освіти, соціокультурних програм, працевлаштування, отримання засобів реабілітації, можливості оздоровлення, створення умов до участі в прийнятті рішень.

Учасники зустрічі провели спільне обговорення щодо обладнання та оснащення важливих соціальних об’єктів для створення архітектурної доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями та домовились про подальшу співпрацю.