Зустріч з населенням старостинських округів стосовно надання послуги з пасажирських перевезень для мешканців громади

Якісні та безпечні послуги з пасажирських перевезень для мешканців Біловодської селищної територіальної громади – являється одним із важливих напрямків роботи органів місцевого самоврядування.

З метою вирішення основних проблемних питань, що стосуються сфери перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, а також можливих шляхів їх вирішення, 10 лютого 2021 року представниками Біловодської селищної ради на чолі з заступником селищного голови Віталієм Мажулою та за участі старост Брусівського, Литвинівського, Шуліківського й Семикозівського старостинських округів, а також потенційного перевізника відбулася зустріч з жителями відповідних старостинських округів.

На зустрічі обговорено ряд важливих питань:

  • надання якісних та безпечних послуг з перевезення громадян;
  • графіку проходження автобусного маршруту;
  • вартості надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування;
  • питання щодо профілактичних заходів із недопущення поширення на території Біловодської територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19, а саме системної дезінфекції автотранспорту та забезпечення водіїв індивідуальними засобами захисту. Усім присутнім була доведена інформація, щодо профілактики інфікування і поширення COVID-19 під час перебування і знаходження у салоні автобуса.

За результатами зустрічі всі учасники обговорення дійшли спільної думки. Заступник селищного голови наголосив, що органи місцевого самоврядування завжди відкриті до конструктивного діалогу та спільного вирішення проблемних питань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here