Зустріч з населенням старостинських округів стосовно надання послуги з пасажирських перевезень для мешканців громади

Якісні та безпечні послуги з пасажирських перевезень для мешканців Біловодської селищної територіальної громади – являється одним із важливих напрямків роботи органів місцевого самоврядування.

З метою вирішення основних проблемних питань, що стосуються сфери перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, а також можливих шляхів їх вирішення, 10 лютого 2021 року представниками Біловодської селищної ради на чолі з заступником селищного голови Віталієм Мажулою та за участі старост Брусівського, Литвинівського, Шуліківського й Семикозівського старостинських округів, а також потенційного перевізника відбулася зустріч з жителями відповідних старостинських округів.

На зустрічі обговорено ряд важливих питань:

• надання якісних та безпечних послуг з перевезення громадян;
  • графіку проходження автобусного маршруту;
  • вартості надання послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування;
  • питання щодо профілактичних заходів із недопущення поширення на території Біловодської територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19, а саме системної дезінфекції автотранспорту та забезпечення водіїв індивідуальними засобами захисту. Усім присутнім була доведена інформація, щодо профілактики інфікування і поширення COVID-19 під час перебування і знаходження у салоні автобуса.

За результатами зустрічі всі учасники обговорення дійшли спільної думки. Заступник селищного голови наголосив, що органи місцевого самоврядування завжди відкриті до конструктивного діалогу та спільного вирішення проблемних питань.