«Підтримка належного врядування через підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування та органів державної влади»

0
28

5 березня 2019 року в кабінеті заступника селищного голови, помічника народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимира Гніденка відбулася зустріч співробітників Біловодської селищної ради з керівником проекту «Підтримка належного врядування через підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування та органів державної влади щодо ґендерно орієнтованого планування та бюджетування на Сході України» Юлією Савельєвою.

В спілкуванні взяли участь заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, начальники відділів та управлінь виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Пані Юлія дослідила рівень знань, навичок та ставлення учасників зустрічі щодо ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, а також, оцінила існуючі політики, стратегії та процедури щодо забезпечення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок та можливості їх інтеграції у повсякденну роботу.

Дякуємо пані Юлії за плідну співбесіду.