Зустріч селищного голови Едуарда Олєйнікова з директорами кінних заводів Біловодщини.

0
158

5 лютого в кабінеті селищного голови Біловодської селищної ради Е. Олєйнікова відбулася нарада за участю селищного голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова, заступника селищного голови Віталія Овчаренка, директора КЗ «Біловодський районний краєзнавчий музей» Геннадія Верескуна а також директорів кінних заводів Біловодщини: директора Новодеркульського кінного заводу Сергія Гладкова, директора Новоолександрівського кінного заводу Сергія Мільтих, в. о. директора Новолимарівського кінного заводу Любові Самольцевої.

Обговорили нагальне питання щодо реалізації КЗ «Біловодський районний краєзнавчий музей» міні – проекту, що здійснюється для музеїв Донецької та Луганської областей в рамках проекту “Музей відкрито на ремонт” за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) – «Біловодськ – центр кінних заводів України».

Наразі триває підготовка до відкриття в Біловодському районному краєзнавчому музеї нової експозиції за проектом «Біловодськ – центр кінних заводів України».