Зустріч робочої групи у формі тренінгу-гри «Молодіжна рада»

23 березня в рамках робочої групи з питань громадської безпеки, протидії домашньому насильству, соціальної згуртованості, гендерної рівності Біловодської селищної ТГ проведено зустріч у формі тренінгу-гри «Молодіжна рада» з метою залучення та активізації діяльності молодіжної ради та в партнерстві з проєктом «Підвищення спроможності РГГБСЗ у вирішенні проблем та усуненні факторів, що негативно впливають на стан громадської безпеки та соціальної згуртованості», що є частиною проєкту ПРООН 4093-02 «Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні» за підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії (2020-2021) та ПРООН ENI/2018/398-605, «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки ЄС.

На першому етапі відбулось знайомство учасників із самою грою та правилами. «Молодіжна рада» – це кооперативна стратегія, яка представлена у формі соціального симулятора.

Гра дає можливість учасникам поглибити розуміння сучасних політичних процесів та розширити навички, які стануть у нагоді учасникам для моделювання сценаріїв розвитку громади та подальшого створення молодіжної стратегії для роботи над спільними цілями громади.

Отже, впродовж тренінгу гравці у теплій та дружній атмосфері розглядають ситуації максимально наближені до реалій громади, проте отримати перемогу у грі наодинці неможливо.