Зустріч представників селищної ради з представниками Проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

26 березня 2019 року у кабінеті Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова відбулась зустріч представників селищної ради, громадських організацій та підприємців громади з представниками Проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Делегацію від міжнародного проекту очолила Валерія Райт, яка презентувала основні цілі та пріоритетні напрямки проекту.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид представила гостям Стратегію розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади до 2023 року, акцентувавши увагу на одному з головних стратегічних напрямків – «Підвищення економічної спроможності громади».

Учасники зустрічі обговорили можливі перспективні напрямки подальшої співпраці з урахуванням сільськогосподарської спеціалізації Біловодської громади, наявних ресурсів та нових можливостей, що відкрилися перед громадою після об’єднання. Цікавою для обговорення стала тема культурно-історичного надбання Біловодщини та розвиток туристичного напрямку. Гостям було презентовано результати реалізації проекту «Біловодськ – столиця кінних заводів України», який було впроваджено в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», організованого Мистецьким напрямком України кризового медіа-центру за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку.