Зустріч громадян Плугатарського старостинського округу з поліцейським офіцером

28 січня 2021 року з ініціативи старости Плугатарського старостинського округу Юрія Ніпруна організовано зустріч жителів старостату з поліцейським офіцером Біловодської селищної територіальної громади Віталієм Лисаком.

В ході зустрічі було порушено питання додержання правил благоустрою території населених пунктів та правил утримання домашніх тварин жителями округу. Також поліцейський офіцер громади разом зі старостою відвідали Новоспасівську філію Біловодського ліцею №1, де провели роз’яснювальну роботу серед учнів філії  з приводу Інтернет-шахрайства.

Також поліцейські відвідали родини, які проживають в складних життєвих умовах з метою перевірки на належність умов для повноцінного розвитку дітей; проведена профілактична бесіда з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків та створення придатних умов для зростання підростаючого покоління.

Для подальшого зв’язку всім учасникам зустрічей залишені візитівки з контактами офіцера Біловодської громади.
Забезпечення правопорядку, профілактика правопорушень, безпека та спокій громадян – пріоритетні завдання наших правоохоронних органів.