Жителя Біловодської ОТГ Сергія Павловського відзначено на обласному рівні

У Сєвєродонецьку відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XII обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2019». У номінації «Молодий працівник сільського господарства» переміг житель с. Новоолександрівка Біловодського району Сергій Павловський.
«Всі ті молоді люди, які залишаються тут, навчаються та працюють на благо Луганщини – заслуговують на нагороди, які вони сьогодні отримають. Для мене головним показником діяльності є особистий внесок у розвиток рідного краю. Якщо ви сповнені ідеями з цього приводу – мої двері для вас будуть відчинені», – зазначив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.
Павловський Сергій, 1992 р.н., з жовтня 2009 по серпень 2019 року працював на посаді наїзника філії «Новоолександрвський кінний завод №64» ДП «Конярство України». За період перебування на посаді наїзника зарекомендував себе позитивно як фахівець у роботі з вітчизняною Новоолександрівською ваговозною породою коней. З його участю пройшли тренінг в парокінній та однокінній упряжі більше 30 голів Новоолександрівських ваговозів, більше 200 голів молодняка коней оповоджено. З 2015 по 2018 рік за сумісництвом працював інженером з охорони праці філії.
Під час своєї роботи заочно здобув три вищих освіти: у 2014 році закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та здобув кваліфікацію історика, вчителя історії та правознавства; у 2018 році закінчив Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю «Економіка» та Луганський національний аграрний університет за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».
У 2019 році Сергій взяв участь у засіданні круглого столу, присвяченого 100-річчю від дня народження Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора сільськогосподарських наук, професора Волкова Д.А., де представив доповідь «Характеристика маточного состава Новоалександровской тяжеловозной породы в разрезе маточных семейств» (Інститут тваринництва НААН міста Харків). Представлена доповідь увійшла до збірки доповідей міжнародної науково-практичної конференції «Современные достижения и актуальные проблемы в коневодстве» (2019 р.).
Слід зауважити, що Сергій також активно займається громадською роботою. Так, у 2018 році разом з однодумцями він створив громадську організацію «Наш формат» та був обраний її головою. Сергій активно долучається до суспільного життя Біловодської ОТГ, є активним учасником робочих груп, а також семінарів та тренінгів з питань дотримання прав людини та активізації свідомості громадянського суспільства в рамках співпраці з Програмою ООН.
У 2019 році Сергій звільнився з посади наїзника філії «Новоолександрівський кінний завод №64» ДП «Конярство України» у зв’язку з підготовкою до аспірантури, і вже у вересні вступив до Інституту тваринництва Національної академії аграрних наук України (м. Харків) на спеціальність «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва». Темою його дослідження визначено «Вітчизняну Новоолександрівську ваговозну породу коней».

Ми пишаємося Сергієм Павловським та бажаємо йому подальшого наукового і професійного зростання!