Жінки Біловодської громади зустрілися з представницями Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє”

27 березня 2019 року в малій залі РБК відбулась робоча зустріч жінок з числа керівництва Біловодської ОТГ, жінок-депутатів, жінок-голів громадських організацій з представницями Запорізького благодійного фонду “Єдність” за майбутнє”, на якій учасницям було презентовано проект та можливості для громади в рамках проекту “Просування проекту денного “Жінки, Мир, Безпека”, шляхом локалізації та імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 у Східній Україні”.

Цей проект реалізується в партнерстві з міжнародною організацією “ООН Жінки” та спрямований на посилення спроможності регіональних та місцевих органів влади у процесі локалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325, яка розглядає не лише непропорційний вплив війни/військового конфлікту на жінок (включаючи ризик гендерного зумовленого насильства), а й важливе значення участі жінок у вирішенні конфліктів, в процесах переговорів та побудові тривалого миру.

Голова благодійного фонду “Єдність за майбутнє” Тамара Огородова також зустрілася із селищним головою Едуардом Олєйніковим та домовилися про подальшу співпрацю.