ЗДОРОВА МОЛОДЬ – ЗДОРОВА НАЦІЯ

19 травня 2019 року в смт Новопсков відбулася зональна спартакіада Луганської області серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування присвячених Дню Конституції України. 
За вихід до фінальної частини змагань боролись 5 команд: смт Новопсков, Марківка, Троїцьке, Мілове, та Біловодська ОТГ.
Команду Біловодської ОТГ очолював селищний голова Едуард Миколайович Олєйніков. До складу команди увійшли: секретар Біловодської селищної ради В.А.Кучеров, в.о. старости Городищенського старостинського округу В.В.Коваленко, головний спеціаліст відділу містобудування архітектури та ЖКХ В.М.Щербак, спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення А.П.Корнієнко, спеціаліст-землевпорядник першої категорії Д.Я.Найдиш, головний спеціаліст з питань адміністрування загальнодержавних реєстрів та баз даних К.А.Середа.
Вдало виступили наші спортсмени з настільного тенісу, які в загальнокомандному заліку зайняли ІІ місце. Представляли нашу команду: головний спеціаліст відділу молоді та спорту О.О.Сергієнко та головний державний інспектор Л.І. Короленко.
Високих результатів у змаганнях з шахів досягли спеціаліст другої категорії Литвинівського старостинського округу С.Г. Лисак та в.о. старости Брусівського старостинського округу С.Д. Дяченко, який зайняв перше місце в особистому заліку.
Найкращий результат показали спортсмени з шашок. Честь нашої команди захищали начальник відділу та спорту О М. Милокост та начальник економічного розвитку і торгівлі О.М. Шилобрид, які зайняли перші місця в особистому та командному заліку.
Звертаючись до учасників змагань Біловодський селищний голова Едуард Миколайович Олєйніков наголосив, що розвиток спорту у громаді може стати одним із факторів, які стимулюватимуть молодь залишатися жити вдома та розвивати власну територію, в тому числі, прославляючи її завдяки спортивним досягненням і побажав спортсменам Біловодської ОТГ успіхів у фіналі обласної Спартакіади, яка відбудеться 8-9 червня 2019 року в смт Кремінна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here