Здійснено рейд-перевірку сімей опікунів та прийомної сім’ї, що проживають на території Литвинівського старостинського округу

Протягом серпня-жовтня 2019 року на території Біловодської  об’єднаної територіальної громади проводяться заходи щодо Всеукраїнського профілактичного рейду «Урок».

Службою у справах дітей виконкому селищної ради спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та в.о. голови Литвинівського старостинського округу Бабічевим Михайлом Васильовичем 9 жовтня 2019 року здійснено рейд-перевірку сімей опікунів та прийомної сім’ї, які проживають на території Литвинівського старостинського округу.

Проведено профілактичні бесіди та надано рекомендації щодо виховання, навчання та утримання дітей.