Здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджету Біловодської громади за 2020 рік

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету Біловодської селищної територіальної громади за 2020 рік.

У публічному звіті про виконання бюджету Біловодської стг взяли участь представники Біловодської селищної ради, відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, відділу соціального захисту виконавчого комітету Біловодської селищної ради, відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради, управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради та управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

З детальною інформацією щодо публічного представлення можна ознайомитися за посиланням: http://belovodsk-rada.gov.ua/vykonannia-biudzhetu-za-2020-rik/