Здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджету Біловодської громади за 2019 рік

Відповідно до вимог статті 28 Бюджетного кодексу України здійснено публічне представлення звіту про виконання бюджету ОТГ смт Біловодськ за 2019 рік, яке відбулося 13 березня у малій залі районного Будинку культури.
У публічному оприлюдненні звіту про виконання бюджету Біловодської ОТГ за 2019 рік брали участі всі головні розпорядники виконавчого комітету Біловодської селищної ради, а саме: Біловодська селищна рада, відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, відділ соціального захисту виконавчого комітету Біловодської селищної ради, відділ культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради, управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради та управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради. Були присутні уповноважені особи Біловодської селищної ради та громадяни ОТГ.
Управлінням фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради представлено звіт про виконання бюджету за 2019 рік.
Головними розпорядниками виконавчого комітету Біловодської селищної ради представлено інформацію за кожною бюджетною програмою по показникам їх виконання за 2019 рік.
З фінансовими звітами можна ознайомитися на офіційному сайті Біловодської селищної ради.