Збори інформаційно-роз’яснювального характеру з співвласниками багатоквартирних житлових будинків

0
64

04 червня 2019 року відбулися чергові збори інформаційно-роз’яснювального характеру з співвласниками багатоквартирних житлових будинків по вул. Попова  № 16, 18, 20А  за участю представників виконавчого комітету Біловодської селищної ради – заступника селищного голови Тертичного М.О., начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Мажули В.В., головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Щербака В.М., головного спеціаліста юрисконсульта юридичного відділу виконкому селищної ради Шикова О.А., начальника «Біловодського РЕП» Удовенко С.Г. На зборах обговорювались питання змін у законодавстві стосовно методів управління багатоквартирними житловими будинками та способів управління вищезазначеними багатократними будинками і підписання відповідних протоколів зборів співвласників.