Завершена розробка Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади.

0
82

21 січня заступник виконавчого директора Асоціації Альберт Зінченко разом з радником Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитром Дрожжиним презентували остаточний варіант розробленого проекту Стратегії та провели громадське обговорення цього документу.

В засіданні взяли участь заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Олена Шилобрид, начальники відділів та управлінь Біловодської селищної ради, громадські активісти, в.о. старост старостинських округів.

Розробка цієї Стратегії здійснювалась з експертним супроводом трьох партнерських організацій: Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, Луганським ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», Агенцією регіонального розвитку. Затвердження Стратегії планується в лютому цього року на сесії Біловодської селищної ради.

В ході громадських обговорень були підбиті підсумки співпраці робочої групи Біловодської громади з експертами Асоціації, ЦРМС та АРР, відмічена дуже якісна, злагоджена та продуктивна робота. Крім цього, визначена необхідність подальшої співпраці в реалізації завдань Стратегії після її затвердження.