Заступник селищного голови Віталій Овчаренко розповів про пріоритетні напрями розвитку громад на Форумі ОГС Донецької та Луганської областей (м. Святогірськ)

Компонент Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади Програми ООН із відновлення та розбудови миру спільно з ГО «Взаємодія – Плюс» організувала підсумковий Форум організацій громадського суспільства Донецької та Луганської областей.
Захід проводився 15-16 грудня у місті Святогірськ Донецької області.
Під час Форуму було представлено напрацювання і досвід громадських організацій, отримані в рамках участі у Програмі малих грантів Програми ООН із відновлення та розбудови миру, і розглянуті перспективи роботи ОГС в межах цієї програми на 2020 р.
Біловодську громаду на Форумі представили: заступник селищного голови Віталій Овчаренко, голова ГО «Ми за майбутнє 2018» Ольга Циба та голова ГО «Наш формат» Сергій Павловський.
Заступник селищного голови Віталій Овчаренко виступив спікером у панельній дискусії «Побудова ефективної співпраці ОМС та ОГС в цільових ОТГ» за темою «Пріоритетні напрями розвитку громад».