Засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

В малому залі районного будинку культури 29 березня 2021 року, під головуванням селищного голови Олега Мирошника, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.В засіданні брали участь старости старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.Членами виконавчого комітету розглянуто питання порядку денного:

1. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Біловодське ремонтно-експлуатаційне підприємство» за 2020 рік.

2. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Біловодської селищної ради» за 2020 рік.

3. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Біловодської селищної ради» на 2021 рік.

4. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради за 2020 рік.

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

6. Про надання матеріальної допомоги для забезпечення альтернативним твердим паливом (дрова).

7. Про надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

8. Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Біловодської селищної ТГ.

9. Про звільнення від сплати за соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області.

10. Про затвердження проєкту будівництва інфекційне відділення.

11. Про затвердження проєкту будівництва по вулиці імені Мащенко, смт Біловодськ.

12. Про затвердження проєкту будівництва полігону.

13. Про затвердження проєкту будівництва спорткомплексу.

14. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна в селі Гармашівка Старобільського (Біловодського) району Луганської області.

15. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (магазин № 42) в селі Євсуг Старобільського (Біловодського) району Луганської області.

16. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (будівля інтернату-корпусу) в смт Біловодськ Старобільського (Біловодського) району Луганської області.

17. Про затвердження проєкту будівництва по вул. Садова.

18. Про затвердження проєкту будівництва «Реконструкція водозабірної свердловини №1 та мережі водопостачання в с. Плугатар Біловодського району Луганської області. Коригування».

19. Про зміну адреси об’єкту будівництва в смт Біловодськ Старобільського (Біловодського) району Луганської області по вул. Козюменського.

20. Про видалення зелених насаджень на території Біловодської селищної територіальної громади (смт Біловодськ).

21. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

22. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною.

23. Про виплату одноразової грошової допомоги особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

24. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконкому Біловодської селищної ради.

25. Про вибуття дітей із сім’ї патронатного вихователя.

26. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

27. Про затвердження відповідального за цифровізацію.

28. Про встановлення норм витрат палива для шкільних автобусів закладів освіти Біловодської територіальної громади та автобусу відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради на 2021 рік.

29. Про накладення адміністративного стягнення.

30. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Біловодської селищної ради на II квартал 2021 року.

31. Різне.