Засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

11 лютого 2021 року, під головуванням селищного голови Олега Мирошника, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
В засіданні брали участь старости старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради. На засідані були присутні начальник сектору превенції відділу поліції № 2 Старобільського районного управління поліції ГУНП в Луганській області Олександр Кільбасович та начальниця відділу Біловодського бюро безоплатної правової допомоги Ірина Потоцька.

Членами виконавчого комітету розглянуто питання порядку денного:

• Про телефонних шахраїв, що атакують громадян
  • Про земельну реформу в Україні, встановлення права власності на ділянку.
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  • Про  відмову в наданні матеріальної допомоги.
  • Про визначення відповідальних осіб.
  • Про затвердження проєкту будівництва (полігон).
  • Про присвоєння адреси об’єкту будівництва в смт. Біловодськ Старобільського(Біловодського) району Луганської області.
  • Про надання дозволу на укладання та підписання договору. дарування житлового будинку та земельних ділянок від імені малолітнього сина.
  • Про затвердження комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.
  • Про накладення адміністративного стягнення на громадян (2 заяви).
  • Різне.