Засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

0
101

28 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області, на якому розглядалися наступні  питання порядку денного:

1. Про зміну адреси приміщення для голосування та приміщення звичайної виборчої комісії № 440051.
  2. Про подовження штатного розпису відділу АПК виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
  3. Про затвердження переліку об’єктів та визначення виду суспільно-корисних робіт.
  4. Про організацію громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість та відповідають потребам Біловодського району в 2019 році.
  5. Про встановлення тарифу ФОП Воловиков І.М. на послуги теплової енергії.
  6. Про присвоєння адреси ж/б в с.Литвинівка
  7. Про переномерацію ж/б в смт.Біловодськ.
  8. Про стан військово-облікової роботи на території Біловодської селищної ради в 2018 році.
  9. Про накладення адмінстягнення на гр. особа 1
  10. Про переномерацію ж/б в с.Литвинівка.
  11. Про присвоєння адреси виробничого комплексу в с.Узлісся.
  12. Про виплату одноразової грошової допомоги особа 2
  13. Про виплату одноразової грошової допомоги особа 3
  14. Про надання дозволу особа 4 . на укладання та підписання договору к-п квартири
  15. Про надання дозволу особа 5  на укладання та підписання договору к-п   ж/б.
    • Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
  1. Про визначення місця проживання малолітньої особа 6
  2. Про надання матеріальної допомоги.
  3. Про надання матеріальної допомоги на поховання.

49-52. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціальної-побутових проблем та про відмову в наданні допомоги.