Засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

26 березня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради, на якому були присутні секретар ради Віктор Кучеров, заступник селищного голови Микола Тертичний, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Лілія Полторак та в.о. старост.

На засіданні було розглянуто питання упорядкування адресного господарства населених пунктів громади, затвердження проектів будівництва, постановки на квартирний облік, про надання матеріальної допомоги мешканцям Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади лікування та  поховання померлих, затвердження Інструкції з діловодства в новій редакції; надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій тощо.