Засідання робочої групи з розробки Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти

У понеділок, 7 травня за участю селищного голови Біловодської селищної ради Олега Мирошника та заступника селищного голови Володимира Гніденка відбулося засідання робочої групи з розробки Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади.

На сьогодні в Україні відбувається активний процес системної трансформації освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях.

Саме тому, метою Програми є створення розгалуженої мережі різних типів закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної, що забезпечить, як територіальну доступність початкової та/або базової середньої освіти, так і створить умови для здобуття учнями якісної профільної освіти. Також актуальною є оптимізація існуючої мережі закладів середньої освіти та приведення її у відповідність до фінансового ресурсу.