Засідання робочої групи з питань контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

16  жовтня  2019  року  під  головуванням  заступника  селищного  голови  Біловодської  селищної  ради  Гніденка  Володимира  Олексійовича  відбулось  шосте  засідання  робочої  групи  з  питань  контролю  за  додержанням  законодавства  про  працю   та  зайнятість  населення.

Завідувач  сектору  з  праці  та  зайнятості  населення Чмихалов  В.Л.  проінформував  присутніх  про  результати  розгляду  наданого Біловодським  об’єднаним  управлінням  ПФУ  переліку  юридичних  та  фізичних  осіб,  які  окремим  працівникам  нарахували  окремим  працівникам  зарплату  за  травень,  червень  2019  року   нижче  4173  грн.,  а  саме:

за  травень

• державне  підприємство « Біловодське  лісомисливське  господарство »;
  • філія «Новоолександрівський   кінний  завод  № 64»  державного  підприємства «Конярство  України»;
  • відділ  освіти  виконавчого  комітету  Біловодської  селищної  ради Біловодського району;
  • відділ  культури  виконавчого  комітету  Біловодської  селищної  ради   Біловодського  району;
  • Біловодський  професійний  аграрний  ліцей;
  • Біловодська  міжрайонна  державна  лабораторія  державної  служби України  з  питань  безпечності  харчових  продуктів  та  захисту споживачів;
  • фізична  особа  підприємець  Шепетко  Віктор  Гаврилович;
  • фізична  особа  підприємець  Самойлова  Наталія  Петрівна;
  • фізична  особа  підприємець  Ринкова  Ірина  Іванівна;
  • фізична  особа  підприємець  Дмитренко  Тетяна  Анатоліївна;

за  червень

• Біловодська  районна  організація  профспілки  працівників  освіти і науки;
  • фізична  особа  підприємець  Ринкова  Ірина  Іванівна;
  • фізична  особа  підприємець  Шепетко  Віктор  Гаврилович;
  • фізична  особа  підприємець  Діденко  Лариса  Вікторівна;
  • фізична  особа  підприємець   Бондар  Юлія  Олександрівна;

В  наданих  вище  зазначеними    суб’єктами  письмових  поясненнях  вказано,   що  дані  випадки  проявились  з  причин  неповного    робочого  місяця  , але  у  всіх  випадках   розрахунки  виконані  в  межах  чинного  законодавства  тобто пропорційно  до  відпрацьованого  часу  та  не  нижче  мінімального  рівня  зарплати.

Наряду  з  цим  в  ході  зустрічі   Чмихаловим  В.Л.,  як  інспектором  праці,  було  акцентовано  увагу  на  низький  рівень    оплати  праці   найманих  працівників    в  порівнянні  до  середньообласного  рівня   за  аналогічний період.  Про  необхідність  укладання  юридичними  особам  колективних  договорів,  про  оплату  кваліфікованої  найманої  праці  у  відповідності  до  вимог  галузевих,  та  територіальної  угоди.